PROJEKTY WNĘTRZ MIESZKALNYCH
Najprzyjemniejsze zlecenia to takie, które rozpoczynają się od inwentaryzacji, a kończą wypiciem kawy z Inwestorem w Jego nowym salonie, kuchni lub gabinecie. Mamy również takich klientów, z którymi wypiliśmy kolejną kawę w kolejnym wnętrzu.
Naszym klientom projektujemy wnętrza całych mieszkań i domów lub wybranych pomieszczeń, np. kuchni, łazienki czy salonu. Proponujemy przesunięcia ścianek lub drzwi, wykonanie sufitów podwieszonych itp., aby zwiększyć funkcjonalność i estetykę wnętrza mieszkalnego. Dobieramy oświetlenie, meble, a także obrazy, dywany…

PROJEKTY BIUR, LOKALI HANDLOWYCH i USŁUGOWYCH
To prawie zawsze kompromis pomiędzy technologią, estetyką i finansami Inwestora. Mamy wśród realizacji biura i recepcje, sklepy, banki, przychodnie lekarskie, przedszkola, hotele, restauracje i kawiarnie.

POCZTA POLSKA
Ważne miejsce wśród naszych klientów zajmuje Poczta Polska i firmy z nią współpracujące. W dorobku mamy ponad 50 projektów urzędów i innych obiektów pocztowych w całym kraju.

PROJEKTY BUDOWLANE WIELOBRANŻOWE
Często przed projektem wnętrz, należy wykonać projekty przebudowy, dokumentacje wielobranżowe, uzyskać opinie i uzgodnienia. Pracownia współpracuje z doświadczonymi konstruktorami, projektantami branżowymi, technologami (gastronomia, służba zdrowia) i rzeczoznawcami (sanepid, bhp i ppoż.). W miarę potrzeb wykonujemy także kosztorysy inwestorskie i specyfikacje techniczne.

WSPÓŁPRACA ARTYSTYCZNA
Przy wielu projektach współpracujemy z innymi architektami i pracowniami. Naszym klientom możemy również polecić plastyków wykonujących tynki artystyczne, malowidła ścienne, mozaiki, stiuki czy sztukaterie, a także fachowców od dekoracji okien, akwariów…

NADZORY, ZAOPATRZENIE, WYKONAWSTWO
Na życzenie Klienta (lub gdy wymagają tego przepisy) prowadzimy nadzory autorskie. W uzgodnieniu z Inwestorem kompletujemy tzw. materiały kolorowe (glazury, biały montaż, tapety…) oświetlenie i elementy wyposażenia. Mamy też kontakt z wieloma doświadczonymi wykonawcami.

Lampy polecane przez architekta

© NEFRYT all right reserved    +48 501 258 112    agnieszkaorszulak@hotel.pl     Lampy polecane przez architekta